Öykümüz

PersolTR, 1957 yılında, New York City'de küçük bir ürün ve hizmet mağazası olarak kurulmuştur. Günümüzde, dünyanın 15 ülkesinde 800'den fazla PersolTR mağazası bulunmaktadır. PersolTR, 125.000'den fazla çalışana sahiptir.


Uygun fiyatlara sahip yüksek kaliteli ürünler taahhüdü ile başladığımız yolculuk, bugün fiziksel mağazalarımızdan satın aldığınız ve güvendiğiniz aynı markalar ve stiller ile günün 24 saati parmaklarınızın ucunda bulunan PersolTR.com adresinde devam etmektedir.


Etrafa bir göz atın, göreceklerinizi beğeneceğinizi umuyoruz!

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimize mümkün olan en iyi ve en konforlu çevrimiçi alışveriş deneyimini sunmaktır. Açılması kolay ve sürdürülebilir ambalajlarda gönderilen ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz ve tüm önde gelen kredi kartlarını kabul ediyoruz.

Kurumsal Sorumluluk

PersolTR, işimizin her alanında sağlıklı yaşamı desteklemektedir. "Daha güvenli toplumlar" girişimimizden çevre sürdürülebilirliği projemize kadar, müşterilerimize, müşterilerimizin çeşitliliğine, toplumlarına ve sağlık ve güvenliklerine ilişkin sorumluluğumuzdan gurur duyuyoruz.