Sık Sorulan Sorular
Nasıl sipariş verebilirim?

PersolTR mağazasından sipariş vermek kolaydır. Mağazamızdan ilk defa alışveriş yapıyorsanız, sadece şu üç kolay adımı izleyin:

  1. Kataloğa göz atın.
  2. İstediğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyin.
  3. Ödeme sürecini tamamlayın.

Bir müşteri olarak kaydolmanız için sizden eposta adresiniz ve bir parola istenir. Böylece, bizden yeniden alışveriş yaptığınızda, bilgileriniz bizde kayıtlı olur ve yeniden girmeniz gerekmez.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Visa, MasterCard veya American Express kabul ediyoruz. Ödeme yaptığınız sırada, ödeme için kredi kartı numaranızı girmeniz istenir.

Kredi kartımı kullanmam güvenli mi?

PersolTR mağazasında yapacağınız her işlemin yüzde 100 güvenli olacağını garanti ediyoruz. Bu garanti, PersolTR mağazasından yaptığınız alışveriş sonucunda kartınızdan yetkisiz olarak para çekilmesi durumunda herhangi bir ödeme yapmayacağınız anlamına gelir. Kendinizi daha rahat hissedecekseniz, kartınızın yalnızca son beş hanesini ve son kullanma tarihini girebilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra, bizi arayabilir ve kart numaranızın geriye kalan kısmını telefonla iletebilirsiniz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

PersolTR mağazasında vermiş olduğunuz herhangi bir siparişin durumunu, her sayfanın üst kısmında yer alan Hesabım bağlantısını tıklatarak gözden geçirebilirsiniz. Buradan, henüz gönderme süreci başlamamış olan herhangi bir siparişi görüntüleyebilir veya değiştirebilirsiniz.